“JĀvēlē!” izskan Kurzemes radio. Eksperta atbildes par vēlēšanu procesu. 

Latvijas Vācu savienība visu septembri aktīvi mudina:  “Ja ir vēlēšanās, jāpiedalās VĒLĒŠANĀS 2022!”. Mājsalapās ir pieejams virtuāls Vēlēšanos stends ap un par vēlēšanu procesu un Saeimas darbu https://padlet.com/dkiactive/kbqag6e7itl14qog. Atbildes uz tajā ierakstītajiem jautājumiem IR PIEEJAMAS ŠEIT. 


Septembra ceturtdienās un piektdienās plkst. 14.10 Kurzemes Radio dzirdami īsraidījumi “JĀvēlē”! Studijā Latvijas Vācu savienības priekšsēdētāja Ilze Garda diskutē ar Biznesa augstskolas “Turība” lektoru, konstitucionālo tiesību pētnieku Nikolaju Ozoliņu. Projekta partneris Fjellugla Kompetanse AS īsraidījumus papildina ar “Fjordu stāstiem” par demokrātijas izpausmēm Skandināvijā (Norvēģijas NVO līderi Per Halvorsen un Sturla Bjerkaker). Ir arī pārsteigumi – dažādi Latvijas ļaudis pauž savu redzējumu par tematu: “kāpēc vispār jāiet vēlēt!?”. Galvenais – vēlamies, lai klausītāji saausās, atmet savu pesimismu un pasivitāti, “ņem grožus savās rokās” un aiziet uz vēlēšanu iecirkni 1. oktobrī. Kurš vēl lems par Latviju, ja ne mēs paši – katrs Latvijas pilsonis?! VISI RADIO IERAKSTI IR PIEEJAMI KURZEMES RADIO

ARHĪVĀ: http://kurzemesradio.lv/k/audio-arhivs/javele/Divpusējās sadarbības iniciatīva “Ja ir vēlēšanās, jāpiedalās VĒLĒŠANĀS 2022!”.  Finansējums: Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, Nr. AIF/2022/BI/01.  Īsteno Latvijas Vācu savienība, Norvēģijas partneris: Fjellugla Kompetanse AS.Foto redzami Pērs Halvorsens un Sturla Bjerkakers Latvijas Radio studijā. Viņus konsultē radio pārstāve Guntra Ruško. 

Velesanu-jautajumi-atbildes.EKSPERTS.ATBILD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.