Rudenī turpinās LVS ziedojumu kampaņa “Apgūsti mākslu ziedot!”

Mēs, Latvijas Vācu savienība, vēlamies iedrošināt jaunus un vecus, optimistus un pesimistus, visu tautību pārstāvjus, visu arodu pratējus un mācekļus padomāt par tematu: “Es dodu. Es dalos. Es ziedoju!”

Ziedojot Latvijas Vācu savienībai, tiks atbalstīta vācbaltiešu vēstures mantojuma izpēte, kā arī Latvijā dzīvojošo jauniešu vācu valodas apguve.

Par ziedojumu kampaņas norisi un to, vai kādi mākslas vai mūzikas notikumi jau iepriecinās dāsnākos ziedotājus, uzzināsim LIEPĀJĀ, 20.oktobrī, pasākuma “Inkubatora noslēguma POP-UP: secinājumi un nākotne: viss pašu rokās!” laikā! Vēl ir laiks veikt ziedojumus! 

Fotogrāfijā: Liepājas māksliniece Maira Markuševska – mūsu kampaņas atbalstītāja

Esam padomājuši par īpašu mākslas apguves motivācijas programmu ziedotājiem (ja ir vēlēšanās):

  • Ziedojumiem 15 līdz 49 eiro – dāvanā Latvijas Vācu savienības izdots 2023.gada kalendārs, Kulināro pastkaršu komplekts;
  • Ziedojumiem 50 līdz 120 – dāvanā mūsu sadraudzības partnera Taivānas-Francijas mākslinieka Yu Jen-chih iespiedgrafikas darbs (par mākslinieku – plašāk skatīt citā mūsu preses relīzē);
  • Ziedojumiem 121 līdz 300 – Rīgas Vācu kultūras biedrības ansambļa “Morgenrot” apciemojums un uzstāšanās ar labākajām vācu dziesmām;
  • Ziedojumiem no 300 – mūsu biedrības vecmeistara Ēriha Grūbeļa (Erich Grübel) glezna vai īpašs biedrības pasākums par vācu kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Apgūsti mākslu un mūziku, mācoties ziedot! Mākslas ziedot apguves programmā lūdzam pieteikties šeit: [email protected] (gaidīsim jūsu kontaktus tālākai saziņai)

Jūsu Latvijas Vācu savienība

Konta nr. Ziedojumiem:

Swedbank, HABA LV22,
LV54HABA0551013121593

Ziedojumu kampaņas norise: 2023.gada 27.februāris – 26. novembris

#AktivoIedzivotajuFonds #ActiveCitizensFund #EEAgrants

Ziedojumu kampaņa veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas atbalstu caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.